UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając te komentarze (głównie od osób, które nie wiedzą o Gronowie nic, poza tym jak się nazywa), przekonuję się, że niestety wielu z was jest ograniczonych i to jest prawdziwa przyczyna "elbląskiej stagnacji", a nie rozsądnej walki ludzi "o święty spokój". ..

wyemigrowano

Anuluj