UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytając te komentarze (głównie od osób, które nie wiedzą o Gronowie nic, poza tym jak się nazywa), przekonuję się, że niestety wielu z was jest ograniczonych i to jest prawdziwa przyczyna "elbląskiej stagnacji", a nie rozsądnej walki ludzi "o święty spokój". ..
wyemigrowano