UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wszytsko ok tylko zeby nie bylo banków !!!!!1 tylko jakies fajne knajpki czy restauracje tak jak jest w innych miastach na starym mieście a u nas totalna cisza i spokoj na starowce
oola
wszytsko ok tylko zeby nie bylo banków !!!!!1 tylko jakies fajne knajpki czy restauracje tak jak jest w innych miastach na starym mieście a u nas totalna cisza i spokoj na starowce
oola