UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wszytsko ok tylko zeby nie bylo banków !!!!!1 tylko jakies fajne knajpki czy restauracje tak jak jest w innych miastach na starym mieście a u nas totalna cisza i spokoj na starowce

oola

Anuluj