UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A Ja nie mam nic do tego. .. Nawet jestem za. .. Wkomponowanie nowoczesności w prehistorię??? Bajer! Tak trzymać! I biurowiec powinien być nawet lekko wyższy jak całość! Później, powinien pojawić się drugi i trzeci podobny! A na dachu?? Pieknę tarasy widokowe z kafejkami i restauracjami. .. .Było by super. ..
WŁOCH