UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Ja nie mam nic do tego. .. Nawet jestem za. .. Wkomponowanie nowoczesności w prehistorię??? Bajer! Tak trzymać! I biurowiec powinien być nawet lekko wyższy jak całość! Później, powinien pojawić się drugi i trzeci podobny! A na dachu?? Pieknę tarasy widokowe z kafejkami i restauracjami. .. .Było by super. ..
WŁOCH