UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Szkoda mi Marcina..." , " fajni chlopcy..." itd. Co za bzdury?!!! Potępiacie to, że dali się złapać, a nie to , że handlowali narkotykami (czyt. śmiercią).
kk
"Szkoda mi Marcina..." , " fajni chlopcy..." itd. Co za bzdury?!!! Potępiacie to, że dali się złapać, a nie to , że handlowali narkotykami (czyt. śmiercią).
kk