UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Szkoda mi Marcina..." , " fajni chlopcy..." itd. Co za bzdury?!!! Potępiacie to, że dali się złapać, a nie to , że handlowali narkotykami (czyt. śmiercią).

kk

Anuluj