UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodze do klasy z siostrą Liska i Jeżyka, tak na prawdę to każdy g***o wie a gada głupoty ... Liskowi mogą naskoczyć bo nic przy nim nie znależli ...
*u***a
Chodze do klasy z siostrą Liska i Jeżyka, tak na prawdę to każdy g***o wie a gada głupoty ... Liskowi mogą naskoczyć bo nic przy nim nie znależli ...
*u***a