UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chodze do klasy z siostrą Liska i Jeżyka, tak na prawdę to każdy g***o wie a gada głupoty ... Liskowi mogą naskoczyć bo nic przy nim nie znależli ...

*u***a

Anuluj