UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrze im tak szkoda jezyka a marcin nie pake robi chwlil sie wieli kozak z niego byl a teraz posiedzi to bylo wiadome ze tak sie skonczy ..... lisek bierz TT i lecimy

jacekibogusia

Anuluj