UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze im tak szkoda jezyka a marcin nie pake robi chwlil sie wieli kozak z niego byl a teraz posiedzi to bylo wiadome ze tak sie skonczy ..... lisek bierz TT i lecimy
jacekibogusia
dobrze im tak szkoda jezyka a marcin nie pake robi chwlil sie wieli kozak z niego byl a teraz posiedzi to bylo wiadome ze tak sie skonczy ..... lisek bierz TT i lecimy
jacekibogusia