UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ja wam odrazu powiem że z tego portu nic nie bedzie. I na nic zjazd komitetu centralnego KO, PSL. Władze miejskie nie maja zdolnosci szerokopojetego myslenia strategicznego o dekady w przod. Dowodem na to jest zmarnowanie srodkow na remont portowej wraz zbudowa chodnika. Przecież tam trzeba znudować cały nowy węzeł, podnieść most kolejowy, wyburzyć i zbudować most drogowy podnoszony lub tunel wraz z szeroka estakadą aż do samej S7 oni nie maja zamairu budowac tu zadnego portu, a ich działania to tylko pozoracja i tak do kolejnych wyborow. Cześć Elblążan juz sie połapała o co w tym chodzi i słusznie domagaja się odwółania władz miejskich jak i zmieny rządu.

gdzie ta normalność?

Anuluj