UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Minely ponad 3 lata kiedy lokalni aparatczycy z KO obiecywali ze do Elbląga przypłyną miliony euro z KPO na budowe portu. Wczoraj szedłem mostem kolejowym stoja tiry jak stały, jakaś pryzma żwiru, jedna ładowarka i skrzynki po piwie które na zjazd towarzyszy partii KO są przykrywane płachtą tematyczną/maskującą. Portu jak nie było tak nie ma, usłużni dziennikarze nawet juz o te srodki z KPO nie pytaja. Nikt nic nie widział.... Elbląg został oszukany przez KO i powinnismy im za to oszustwo podziekować.

Mama Karoliny