A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najgorzej jak te ''gwiazdy''' z Bożej łaski zaczynają gwiazdorzyć - to jest nie do zniesienia.
dlaczego nie ma jana pietrzaka, eleni, czy rosiewicza? dlaczego tylko muzyka dla eurokołchozu?
A tobie tęskno do wschodnich klimatów.
kiedyś to były Dni Elbląga, Steczkowska, mocny głos, ale i "zapłata" zapewne wysoka, dlaczego nie ma kucharzenia z szefami kuchni ??? a nasza EOK wyprowadzona do Bażantarni program słaby i drogi
Promocja na głupie komentarze czas zacząć.
Bo dla ruskich nie ma takich wykonawców z PZPR a jak tęsknisz to do Putina weź bilet w jedna stronę.
A jak Smolasty to będą kiełbaski?
@Vvgh - No pewnie też wina Prezydenta, jak mógł pogody nie zamówić
ty weż też w jedna strone na upainę
dlaczego "koncerty" tak późno ? jeszcze nie tak dawno Ewa Farna, bracia Cugowscy czy Artur Andrus i śpiewacy operetkowi występowali w godzinach popołudniowych a teraz wszystko ok.19:30 czy 20-tej, Dni Elbląga ubogie programowo i zapewne bardzo drogiee