UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedyś to były Dni Elbląga, Steczkowska, mocny głos, ale i "zapłata" zapewne wysoka, dlaczego nie ma kucharzenia z szefami kuchni ??? a nasza EOK wyprowadzona do Bażantarni program słaby i drogi
kiedyś to były Dni Elbląga, Steczkowska, mocny głos, ale i "zapłata" zapewne wysoka, dlaczego nie ma kucharzenia z szefami kuchni ??? a nasza EOK wyprowadzona do Bażantarni program słaby i drogi