UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedyś to były Dni Elbląga, Steczkowska, mocny głos, ale i "zapłata" zapewne wysoka, dlaczego nie ma kucharzenia z szefami kuchni ??? a nasza EOK wyprowadzona do Bażantarni program słaby i drogi


Anuluj