UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dlaczego "koncerty" tak późno ? jeszcze nie tak dawno Ewa Farna, bracia Cugowscy czy Artur Andrus i śpiewacy operetkowi występowali w godzinach popołudniowych a teraz wszystko ok.19:30 czy 20-tej, Dni Elbląga ubogie programowo i zapewne bardzo drogiee
krka