UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego "koncerty" tak późno ? jeszcze nie tak dawno Ewa Farna, bracia Cugowscy czy Artur Andrus i śpiewacy operetkowi występowali w godzinach popołudniowych a teraz wszystko ok.19:30 czy 20-tej, Dni Elbląga ubogie programowo i zapewne bardzo drogiee

krka

Anuluj