A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy dj Myszkowski to syn Justyny Steczkowskiej? Taki pakiet rodzinnych występów?
Co to za artysta Pietrzak śmiech 🤣
To tylko w twojej republice
Według mnie będzie bardzo ciekawie. Zobaczymy co będzie w pierwsze dni, bo Anastazja oraz i Velly będą nowością, ale żabsona i palucha x chęcią wysłucham, Balans musi być.
Bo ci artyści już przemineli. Oni juz ledwo aus trzymają, zaraz się rozpadną. Rozsiewacz, Pietrzak po 80siątce, Eleni tez grubo po 70siątce
Czy w tym roku nie będzie zwiedzania browaru?
Chylinska byla mega przynajmniej ludzie się bawili, tańczyli i śpiewali, a teraz nie wiadomo czy to będzie śpiew, zawodzenie i sztuka akrobacji cyrkowej, aby udowodnic ze pięćdziesiątka to tylko cyfra i ze równa się dwudziestce, takie na siłę udawanie gonienie za młodością bo takie czasy... a lata to są lata -:)
Justysia będzie się gibać jak w cyrku -:) a ludzie pod sceną stać nieruchomo -:)
@Oni są wszędzie - Na szczęście ma być niesamowicie gorąco. Może część nie wytrzyma