UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pozdr. - "A moim zdaniem wejście na przejście powinno być zabronione z telefonem i w słuchawkach. a rower powinien być przeprowadzany a nie wjeżdża niespodziewanie na przejście, również hulajnoga. Pieszy powinien też uważać przed wejściem na przejście. " A moim zdaniem, to kierowca ma nie parkować na chodnicha, trawnikach, uważać przed przejściami, nie jździć po chodnikach. RObisz to, czy tylko w jedną stronę działa twoje prawo, prawo Kalego?