UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym miejscu powinno być przejście z sygnalizacją swietlną uruchamianą przez pieszego. Przejście niebezpieczne. Przed nim podjazd na wzniesienie oraz na wprost oslepiajace kierowcę zachodzące słońce.

Do zmiany

Anuluj