UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym miejscu powinno być przejście z sygnalizacją swietlną uruchamianą przez pieszego. Przejście niebezpieczne. Przed nim podjazd na wzniesienie oraz na wprost oslepiajace kierowcę zachodzące słońce.
Do zmiany