UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym miejscu powinno być przejście z sygnalizacją swietlną uruchamianą przez pieszego. Przejście niebezpieczne. Przed nim podjazd na wzniesienie oraz na wprost oslepiajace kierowcę zachodzące słońce.

Do zmiany