UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mówię wam!!! Akurat na tym przejściu przy ul. Al. Odrodzenia dojdzie kiedyś naprawdę do tragedii : ) Nie cierpię tego przejścia jako pieszy i jako kierowca : (

:*

Anuluj