UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mówię wam!!! Akurat na tym przejściu przy ul. Al. Odrodzenia dojdzie kiedyś naprawdę do tragedii : ) Nie cierpię tego przejścia jako pieszy i jako kierowca : (
:*
Mówię wam!!! Akurat na tym przejściu przy ul. Al. Odrodzenia dojdzie kiedyś naprawdę do tragedii : ) Nie cierpię tego przejścia jako pieszy i jako kierowca : (
:*