UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem wejście na przejście powinno być zabronione z telefonem i w słuchawkach. a rower powinien być przeprowadzany a nie wjeżdża niespodziewanie na przejście, również hulajnoga. Pieszy powinien też uważać przed wejściem na przejście.

pozdr.