UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na to jest jeden komentarz niedorajdy letniaki powyjeżdżali na ulicę i się zaczęło w zimę nie było tyle stłuczek i wypadków co jest teraz.
Ggffg
Na to jest jeden komentarz niedorajdy letniaki powyjeżdżali na ulicę i się zaczęło w zimę nie było tyle stłuczek i wypadków co jest teraz.
Ggffg