UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na to jest jeden komentarz niedorajdy letniaki powyjeżdżali na ulicę i się zaczęło w zimę nie było tyle stłuczek i wypadków co jest teraz.

Ggffg

Anuluj