UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
nie jestem z zawady cwaniaczku hehe to był przykład z POKORNĄ 4 i MAJETJKI 7 że zrobili na tym odcinku sajgo samowolkę chyba, bo czy to logiczne, że nie ma jak chodzic? Kto kazał ludziom tyle aut kupować? Że teraz tanie użwyki ma co drugi dzieciak bo za 5 koła już mozna kupić grata co jeździ to niedowota że brakuje miejsc parkingowych, Powinna być reglamentacja aut i po kłopocie, a jeśli wszyscy chcą mieć auta to zlikwidujecie chodniki, po co? przeciez wszyscy jeżdza autem no nie?; -) po co przejścia, po co chodniki, po co ściezki jak nowe zamienili na parkingi haha ale paranoja PKORNA 4 to idelany przykłąd na bład logicznego myślenia zarzadu spółdzielni chyba, bo prawo jakies obowiauzje, bedzie kolejny wypadek, pogadamy w sieci hehe tam to jeżdza jak chcą po nogach, a psy szkoda wzywać bo czasu szkoda ale do czasu... ; -D elo!