UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zasiłek jest maksymalnie na rok. Przeważnie jest na pół roku. O jakim życiu z zasiłków mówisz? Po tym okresie nie masz środków do życia
Zasiłek jest maksymalnie na rok. Przeważnie jest na pół roku. O jakim życiu z zasiłków mówisz? Po tym okresie nie masz środków do życia