UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zasiłek jest maksymalnie na rok. Przeważnie jest na pół roku. O jakim życiu z zasiłków mówisz? Po tym okresie nie masz środków do życia


Anuluj