UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wrogie przejecie - co to szkodników jesteś bezapelacyjnie pierwszy polexit czy jaki tam dzisiaj nick na chodzie

nielubiekaczek

Anuluj