UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Troche dziwna ta rozmowa bo wskazuje na to, że panstwo działacze chwilami jakby nie orientuja sie w kwestiach oczywistych jak ten podjazd pod urzedem czy światła na przejściu. co do tych ułatwien dla seniorów to też można by informacje wrzucać przy okazji drukowania różnych gazetek miejskich z peanami na rzecz rządzących czy innych reklamówek miasta i urzedu, bo ponarzekać to każdy potrafi, a wykluczenie i brak informacji dla starszych to smutna codzienność.