UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Troche dziwna ta rozmowa bo wskazuje na to, że panstwo działacze chwilami jakby nie orientuja sie w kwestiach oczywistych jak ten podjazd pod urzedem czy światła na przejściu. co do tych ułatwien dla seniorów to też można by informacje wrzucać przy okazji drukowania różnych gazetek miejskich z peanami na rzecz rządzących czy innych reklamówek miasta i urzedu, bo ponarzekać to każdy potrafi, a wykluczenie i brak informacji dla starszych to smutna codzienność.