UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grunt, ze senior ma " kartę wesołego emeryta" ważną w Carrefour na 10 % zniżki na wszystkoooo; )
Stańczyk Elbląski
Grunt, ze senior ma " kartę wesołego emeryta" ważną w Carrefour na 10 % zniżki na wszystkoooo; )
Stańczyk Elbląski