A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam pytanie z innej beczki i raczej do Prezydenta Miasta.
Dlaczego nie możemy iść za przykładem innych miast, jak choćby Warszawa, Poznań, Katowice, Gdynia, w których to dla emerytów/rencistów szczególnie samotnych o niskich dochodach, jest ulga za opłaty śmieciowe???
A w Lublinie, Wrocławiu, Bydgoszczy często już od 65 r. ż. (u nas 70) można liczyć na darmową komunikację miejską. A co do komunikacji, to często autobusy stają tak daleko od chodnika, że nawet osoby zdrowe muszą się gimnastykować, żeby wejść/wyjść z pojazdu, a co dopiero starsi, niepełnosprawni, czy nawet młodzi z wózkiem dziecięcym. Z kolei tramwaj na Pl. Słowiańskim nie ma możliwości stanąć blisko chodnika. Tam bywa niebezpiecznie.