UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na pewno dzięki takiemu podejściu Sądu lepiej poczują się patole i bandyci, a policja jeszcze bardziej zacznie olewać swoją robotę, a zwykły obywatel będzie czuł się bardziej zagrożony przez przestępców. Nie polecam atakowanie złodzieja w naszym domu, bo oskarży nas natychmiast o naruszenie nietykalności i Sąd nas będzie miesiącami wzywał na przesłuchania. To samo dotyczy, gdy kobieta na spacerze z psem zostanie napadnięta, a mądry pies pogryzie napastnika. Ciąganie nas po sądach, a nie napastnika mamy murowane. Pamiętajmy, Polska to nie jest Kraj dla przyzwoitych ludzi, tylko dla cwaniaków, złodziei, przekrętasów i wszelkiej szumowiny idealny.