UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zazdrosc wyczuwam, nic nie stoi na przeszkodzie zeby zalapac sie do tej formacji, skoro jak twierdzi wiekszosc patusów wypowiadajacych sie w internecie byle kto tam idzie. ROBOTA NIEWDZIECZNA, nie wiesz na kogo trafisz cwaniaka, cpuna, malolata z nożczkami albo nożem w kieszeni, albo cwaniarę kryjacą sprawcę