UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czołem Wielkiej Polsce - "Za półtora roku będą uciekać do Niemiec i Brukseli" - Jak obecni przestępcy i cwaniacy dorwą się do władzy głosami naiwnych, pewnie tak. Polska, to nie będzie już miejsce dla uczciwych ludzi.

Netkot