UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czołem Wielkiej Polsce - "Za półtora roku będą uciekać do Niemiec i Brukseli" - Jak obecni przestępcy i cwaniacy dorwą się do władzy głosami naiwnych, pewnie tak. Polska, to nie będzie już miejsce dla uczciwych ludzi.
Netkot