65
20.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@WolneMedia.pl - Po prostu ci obecni u władzy niszczą Polskę totalnie. Byleby berlinowi i brukseli było dobrze.
(2026.02.22)
Już bezdomność a nie kryzys bezdomności? Zdecydujcie się.
(2026.02.22)

info

0  
  0
"Po prostu ci obecni u władzy niszczą Polskę totalnie" - że cwaniaków trochę od korytka odsunęli? Ciekawe niszczenie Polski, może cwaniaków jednak. Cwaniaki, kolego to nie Polska, mylisz się.
Netkot (2026.02.22)
W Niemczech w zimie widać to dość dokładnie -nawet lepiej niż u nas. Bezdomni rozkładają się na poczekalniach i chyba nikt już nawet im nie przeszkadza Kiedyś proponowałem żeby stare bunkry wyposażyć w łózka i jakieś "kozy" żeby ci co nie chcą być w schroniskach mieli gdzie przeczekać mrozy w miarę po ludzku. Tyle że schrony trzeba teraz remontować.... A ZBK powinno oddać wszystkie pustostany na mieszkania treningowe - Krauze się w tej sprawie leni a wszyscy płacimy za ogrzewanie zamkniętych miejsc gdzie bezdomni mogliby wracać do życia - nie koniecznie normalnego ale mniej ekstremalnego. Tyle że jak się bierze dyrektorską pensje to się o problemach innych szybko zapomina co na jego przykładzie widać najlepiej, Zachowaj nas Panie Bożę przed takimi " Harcerzami" bo to wstyd dla Krzyża i Lilijki....
MariuszLewandowski-Fc (2026.02.22)

info

0  
  0
Wy mądrale. To ma być normalność. Gdy osoba bez meszkania 30 lat składa rok w rok wnioski o wynajem mieszkania to słyszy, ze proponuje mu się ul. Nowodworską albo kup sobie. Kup, to płaćcie złodzieje a nie płacicie jałmużnę. To wtedy co mówią. psychiczny. tak wyglada spadek po "wspolnocie ". Kto zadłużył Elbląg?Tak więc jak się nabrało kasę a innych się obciążyło długami to nie ma co się dziwić, że jedni mają kasę i mieszkania a drudzy mają opiekunów(złodzieji), którzy pijnują swojego koryta.
Agvarius (2026.02.22)

info

0  
  0