UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Po prostu ci obecni u władzy niszczą Polskę totalnie" - że cwaniaków trochę od korytka odsunęli? Ciekawe niszczenie Polski, może cwaniaków jednak. Cwaniaki, kolego to nie Polska, mylisz się.

Netkot

Anuluj