UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Po prostu ci obecni u władzy niszczą Polskę totalnie" - że cwaniaków trochę od korytka odsunęli? Ciekawe niszczenie Polski, może cwaniaków jednak. Cwaniaki, kolego to nie Polska, mylisz się.
Netkot
"Po prostu ci obecni u władzy niszczą Polskę totalnie" - że cwaniaków trochę od korytka odsunęli? Ciekawe niszczenie Polski, może cwaniaków jednak. Cwaniaki, kolego to nie Polska, mylisz się.
Netkot