UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wy mądrale. To ma być normalność. Gdy osoba bez meszkania 30 lat składa rok w rok wnioski o wynajem mieszkania to słyszy, ze proponuje mu się ul. Nowodworską albo kup sobie. Kup, to płaćcie złodzieje a nie płacicie jałmużnę. To wtedy co mówią. psychiczny. tak wyglada spadek po "wspolnocie ". Kto zadłużył Elbląg?Tak więc jak się nabrało kasę a innych się obciążyło długami to nie ma co się dziwić, że jedni mają kasę i mieszkania a drudzy mają opiekunów(złodzieji), którzy pijnują swojego koryta.

Agvarius

Anuluj