UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wy mądrale. To ma być normalność. Gdy osoba bez meszkania 30 lat składa rok w rok wnioski o wynajem mieszkania to słyszy, ze proponuje mu się ul. Nowodworską albo kup sobie. Kup, to płaćcie złodzieje a nie płacicie jałmużnę. To wtedy co mówią. psychiczny. tak wyglada spadek po "wspolnocie ". Kto zadłużył Elbląg?Tak więc jak się nabrało kasę a innych się obciążyło długami to nie ma co się dziwić, że jedni mają kasę i mieszkania a drudzy mają opiekunów(złodzieji), którzy pijnują swojego koryta.
Agvarius