UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Niemczech w zimie widać to dość dokładnie -nawet lepiej niż u nas. Bezdomni rozkładają się na poczekalniach i chyba nikt już nawet im nie przeszkadza Kiedyś proponowałem żeby stare bunkry wyposażyć w łózka i jakieś "kozy" żeby ci co nie chcą być w schroniskach mieli gdzie przeczekać mrozy w miarę po ludzku. Tyle że schrony trzeba teraz remontować.... A ZBK powinno oddać wszystkie pustostany na mieszkania treningowe - Krauze się w tej sprawie leni a wszyscy płacimy za ogrzewanie zamkniętych miejsc gdzie bezdomni mogliby wracać do życia - nie koniecznie normalnego ale mniej ekstremalnego. Tyle że jak się bierze dyrektorską pensje to się o problemach innych szybko zapomina co na jego przykładzie widać najlepiej, Zachowaj nas Panie Bożę przed takimi " Harcerzami" bo to wstyd dla Krzyża i Lilijki....

MariuszLewandowski-Fc