UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytając komentarze zwolenników prawicy łatwo wyjaśnić dlaczego prawica przegrywa w Elblągu. Nikt normalny nie chce dołączyć do tej grupy zwolenników prawicy z IQ średnio rozgarniętej małpy. Wstyd przed rodziną i znajomymi.