UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając komentarze zwolenników prawicy łatwo wyjaśnić dlaczego prawica przegrywa w Elblągu. Nikt normalny nie chce dołączyć do tej grupy zwolenników prawicy z IQ średnio rozgarniętej małpy. Wstyd przed rodziną i znajomymi.


Anuluj