UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając komentarze zwolenników prawicy łatwo wyjaśnić dlaczego prawica przegrywa w Elblągu. Nikt normalny nie chce dołączyć do tej grupy zwolenników prawicy z IQ średnio rozgarniętej małpy. Wstyd przed rodziną i znajomymi.