29
17.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cięta riposta-:)
(2026.02.17)
@Maria 1963 - Bedom uciazliwe. ale życie pacjenta jest ważniejsze niż komfort mieszkańca blokowiska.
(2026.02.17)
Bo jesteś taki sam margines społeczny !
(2026.02.17)
Twoj stary i twoja stara to margines
(2026.02.17)
Oky.
(2026.02.17)
Nic nie mówią o okolicznych domach w których nisko lecące helikoptery wyrywają dachówki i zrzucają doniczki z balkonów !!!?
Jakby co (2026.02.17)

info

2  
  10
Maksymalna masa startowa helikoptera LPR to 2950 kg. Jak wybudują kolejne oddziały szpitalne w nowym budynku to niech to będzie 10-ciopiętrowy budynek z lądowiskiem na dachu, dla którego dodatkowe 3 tony nie będą problemem !?
Jakby co (2026.02.17)

info

4  
  2
Ależ te 4 miliony na premie dla piszących tu pisowskich trolli się po prostu należą. SKANDAL
(2026.02.17)

info

4  
  3
Szpital niech zainwestuje w sprzęt do odśnieżania, nowy ciągnik komunalny z pługiem i piaskarką z prawdziwego zdarzenia ( bo ten obecny pamięta czasy wyjazdu z fabryki Ursus w latach 1980 ) i nie nadaje się do użytku, jestem częstym pacjentem i widzę jak pracownicy siła własnych rąk dzień dnia latają z łopatami i taczkami w dobie srogiej zimy, teren jest duży, współczuję tym pracownikom, szpital prowadzi wiele milionowych inwestycji w jedynym czasie a zapomniał o jednej podstawowej, inwestycji w ludzi i sprzęt potrzebny im do pracy w codziennych i ciężkich obowiązkach
KapitanAmeryka (2026.02.17)

info

5  
  2
Opinie w tym temacie są jednoznaczne.....
(2026.02.17)