29
17.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wybudować parking piętrowy i na jego dachu lądowisko dla helikopterów. Połączyć ten piętrowy parking ze szpitalem korytarzem. Rozwiązano by tym sposobem kilka problemów szpitala z komunikacją.
Parking z lądowiskiem (2026.02.17)
Warto, by poseł / Dyrektor Gellert choć na jeden dzień w tygodniu wypożyczała przez rok swoich ludzi od wyszukiwania funduszy na inwestycje prezydentowi Missanowi, do Ratusza. Bo tegoroczne inwestycje miejskie są na poziomie 30 tys. miasteczka.
(2026.02.17)
nooo, to masz kolegę w niedoli...
(2026.02.17)
tobie już nic nie pomoże.....
(2026.02.18)
Pisokoniturowy kłamca
(2026.02.18)
Nadal d. Boli za śliwunię, co?
(2026.02.18)
A parking?
(2026.02.18)

info

0  
  0
Dziwi mnie jojczenie tych co kupili mieszkania przy szpitalu, wiedzieli że jest tam szpital jest lądowisko dla śmigłowców, LPR nie ma takiej funkcji jak silensmode, śmigłowce ladując musi wytworzyć odpowiednią moc by powoli usiąść na płycie, I jeszcze większą moc by wystartować Jak coś się wam nie podoba wyprowadźcie się i już
Szofer (2026.02.18)

info

1  
  0
Cieszcie się ze to są lżejsze miejsze śmigłowce a nie np. Mi-8t wtedy byście ogluchli
Szofer (2026.02.18)

info

0  
  0