Wybrany wątek opinii

Czy ilość startów i lądowań w nocy, które mają się zwiększyć... będzie uciążliwe dla bloków przy Częstochowskiej i Legionów..... - helikopter w nocy przy podejściu do lądowania nie jest chyba cichy..... ????
Maria 1963 (2026.02.17)
@Maria 1963 - Bedom uciazliwe. ale życie pacjenta jest ważniejsze niż komfort mieszkańca blokowiska.
(2026.02.17)
Powrót do komentarzy