Wybrany wątek opinii
Czy ilość startów i lądowań w nocy, które mają się zwiększyć... będzie uciążliwe dla bloków przy Częstochowskiej i Legionów..... - helikopter w nocy przy podejściu do lądowania nie jest chyba cichy..... ????
Do moderacji
Odpowiedz
6
15
@Maria 1963 - Bedom uciazliwe. ale życie pacjenta jest ważniejsze niż komfort mieszkańca blokowiska.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1