UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szpital niech zainwestuje w sprzęt do odśnieżania, nowy ciągnik komunalny z pługiem i piaskarką z prawdziwego zdarzenia ( bo ten obecny pamięta czasy wyjazdu z fabryki Ursus w latach 1980 ) i nie nadaje się do użytku, jestem częstym pacjentem i widzę jak pracownicy siła własnych rąk dzień dnia latają z łopatami i taczkami w dobie srogiej zimy, teren jest duży, współczuję tym pracownikom, szpital prowadzi wiele milionowych inwestycji w jedynym czasie a zapomniał o jednej podstawowej, inwestycji w ludzi i sprzęt potrzebny im do pracy w codziennych i ciężkich obowiązkach
KapitanAmeryka