Wybrany wątek opinii

Niech prawica lepiej zacznie się martwic patologią jej idola Trumpa bo jak widać po aferze pedofilskiej Epsteina nie ma już żadnych wartości a o kościele już lepiej nawet nie wspominać.
(2026.02.04)
Powrót do komentarzy