UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech prawica lepiej zacznie się martwic patologią jej idola Trumpa bo jak widać po aferze pedofilskiej Epsteina nie ma już żadnych wartości a o kościele już lepiej nawet nie wspominać.


Anuluj