UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech prawica lepiej zacznie się martwic patologią jej idola Trumpa bo jak widać po aferze pedofilskiej Epsteina nie ma już żadnych wartości a o kościele już lepiej nawet nie wspominać.
Niech prawica lepiej zacznie się martwic patologią jej idola Trumpa bo jak widać po aferze pedofilskiej Epsteina nie ma już żadnych wartości a o kościele już lepiej nawet nie wspominać.