A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nawet jeśli nielegalne, to zabranie p. Kolińskiemu komputera ma swoje dobre strony w postaci braku wpisów w necie. :)
kolega K. rujnuje relacje z USA
To jest polska demokracja. Tusk dzisiaj w Kijowie składał wieniec ukraińskim bohaterom. Zapomniał, lub nie chciał wkurzać kijowskich kumpli, o polskich miejscach pamięci na ukrze. Teraz czekam na ABW, gdyż naciągam nić prawomyślności. Na gestapo, nkwd, trafiał każdy Polak wyrażający się głośno i niepochlebnie o Adolfie, wisarionowiczu czy Breżniewie. Zawsze jednak patriotą był nie krytykant a ten klęczący przed łajdakami. Teraz poważnie: pochwalam wyjątkowe sukcesy armii Kijowa, cieszę się z zakupów polskiej broni przez ukrę za gotówkę, brak mi słów o ruskich i putinie, jestem za nagrodą Nobla dla Trumpa bo jest mądry, sprawny umysłowo, odważny wobec potęg i przyzwoity. A na wyspach Bergamutach...
"Te #NATO-prostytutki i zdrajcy powinni dostać jeszcze wyroki za zdradę, jaką jest praca dla wrogów RP; dot. zarówno najemnych zbrodniarzy walczących dla banderowskiej junty, jak również parlamentarnych łajdaków wszystkich opcji, którzy za tym skur.. (... ) podniosą rękę" - to jeden z wpisów pana Roberta na platformie "X"
A moze ABW wytlumaczy dlaczego ktos w wolnym, demokratycznym panstwie nie moze tego napisac. Moze wytlumaczy im to europejski sad praw czlowieka. Stalinowskie zasady
Doigrał się. To co ten facet wypisywał wołało o pomstę
Elbląg Bez Cenzury = PiS
Ot, taka pokazówka dla gawiedzi. Jaki kraj, taki sukces. Prawdziwi agenci obcych państw mogą spać spokojnie.
Witajcie Towarzysze/szki elblążaki/nki, dopiero udało mi się wejść do neta (nick nowy, bo stare, w tym te z nazwiskiem, mam poblokowane:), a ostatnio to nie takie dla mnie proste, więc doceńcie i weselcie się wraz ze mną:) Odpowiadając nieco zbiorczo: nie, nie zabrano mi paszportu:) Sprawa katedralnej elewacji pozostaje tajna:) Tak, są to jakieś jaja, bo rekwizycji sprzętu (o notatniku z pomysłami na memy nie mówiąc:) dokonuje się TYLKO po postawieniu zarzutów, a nie, bo reżimowi nie podobają się komcie tow. Kolińskiego; Myślozbrodnia to piękne, i literackie, określenie:) Sprawa mnie w tvn nie miała związku z Partią Razem, tvn zaprosił mnie do programu niezależnie, właśnie - ciekawostka - po moich różnych komentarzach w necie w imigracyjnych tematach:) Na "X" przeszedłem, bo tam nie ma (takiej) cenzury, jak w polskojęzycznych mediach; Jest to zresztą pewien plus, bo z Portelu komentarze tylko by znikały bezpowrotnie, a tak coś się przynajmniej rewolucyjnego dzieje; ) 1/2