UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Te #NATO-prostytutki i zdrajcy powinni dostać jeszcze wyroki za zdradę, jaką jest praca dla wrogów RP; dot. zarówno najemnych zbrodniarzy walczących dla banderowskiej junty, jak również parlamentarnych łajdaków wszystkich opcji, którzy za tym skur.. (... ) podniosą rękę" - to jeden z wpisów pana Roberta na platformie "X" A moze ABW wytlumaczy dlaczego ktos w wolnym, demokratycznym panstwie nie moze tego napisac. Moze wytlumaczy im to europejski sad praw czlowieka. Stalinowskie zasady