UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest polska demokracja. Tusk dzisiaj w Kijowie składał wieniec ukraińskim bohaterom. Zapomniał, lub nie chciał wkurzać kijowskich kumpli, o polskich miejscach pamięci na ukrze. Teraz czekam na ABW, gdyż naciągam nić prawomyślności. Na gestapo, nkwd, trafiał każdy Polak wyrażający się głośno i niepochlebnie o Adolfie, wisarionowiczu czy Breżniewie. Zawsze jednak patriotą był nie krytykant a ten klęczący przed łajdakami. Teraz poważnie: pochwalam wyjątkowe sukcesy armii Kijowa, cieszę się z zakupów polskiej broni przez ukrę za gotówkę, brak mi słów o ruskich i putinie, jestem za nagrodą Nobla dla Trumpa bo jest mądry, sprawny umysłowo, odważny wobec potęg i przyzwoity. A na wyspach Bergamutach...