UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witajcie Towarzysze/szki elblążaki/nki, dopiero udało mi się wejść do neta (nick nowy, bo stare, w tym te z nazwiskiem, mam poblokowane:), a ostatnio to nie takie dla mnie proste, więc doceńcie i weselcie się wraz ze mną:) Odpowiadając nieco zbiorczo: nie, nie zabrano mi paszportu:) Sprawa katedralnej elewacji pozostaje tajna:) Tak, są to jakieś jaja, bo rekwizycji sprzętu (o notatniku z pomysłami na memy nie mówiąc:) dokonuje się TYLKO po postawieniu zarzutów, a nie, bo reżimowi nie podobają się komcie tow. Kolińskiego; Myślozbrodnia to piękne, i literackie, określenie:) Sprawa mnie w tvn nie miała związku z Partią Razem, tvn zaprosił mnie do programu niezależnie, właśnie - ciekawostka - po moich różnych komentarzach w necie w imigracyjnych tematach:) Na "X" przeszedłem, bo tam nie ma (takiej) cenzury, jak w polskojęzycznych mediach; Jest to zresztą pewien plus, bo z Portelu komentarze tylko by znikały bezpowrotnie, a tak coś się przynajmniej rewolucyjnego dzieje; ) 1/2

Towarzysz ABW:)