A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No chyba ty sobie pomarzyć możesz. Jak Lewicy, PSL, Polski 2050 nie będzie to Tusk na pewno nie zdobędzie wotum zaufania
A co za niego zabrał, nie dopisałeś geniu?
I oddadzą Królestwo Polskie pod opiekę....
Trochę już żyje w tym chorym kraju i jeszcze niedawno pamiętam jak ścigali i karali za negatywne wyypowiedzi i działania wobec Ruskich. Sam o mało nie wyleciałem ze szkoły za domalowanie korony na godle Polski i hasła preciw komunie a teraz karają i ścigają za pozytywne wpisy o Ruskich. Twierdze z całą stanowczością że kiedyś było i tak zdecydowanie więcej wolności pod każdym względem niż obecnie. Potem się dziwią że młodzież ucieka za granice jak tu się nie da żyć.
@wolność słowa? - "zamordyzm w czystej postaci" - zamordyzm? a pamiętasz rządy pis i straszenie ludzi, strzelanie do ludzi, kary za zdjęcie kaczek w necie, pamiętasz to? W Rosji za tylko obrazę armii idzie się na 10 lat i on doskonale o tym wie.
"A PiS z Konfederacją przejmą władzę w Polsce" - No i ku uciesze naiwnych wyborców, przyłączą kraj do Rosji (Polska Narodna Respublika)
@Yhy - Zostaw mąciwodę niech dalej gra na basie w Skorpions
Typa nie lubie, ale to co zrobili to są jakieś jaja xD
Koliński i ABW to jesteśmy już bezpieczni w tym kraju nic nam nie grozi. Popełnił myślozbrodnie i odpowie za to do tego narkotyki i pewnie czynny opór jak i utrudnia nie... Panowie z ABW jeszcze sprawdźcie mu żołądek mu coś zezrec w czasie kiedy pukaliscie
Sprawa kolońskiego ma odwrócić uwagę od prezydenta i nieprawidłowości w czasie przetargu.