Wybrany wątek opinii

zamordyzm w czystej postaci.
wolność słowa? (2026.02.04)
@wolność słowa? - "zamordyzm w czystej postaci" - zamordyzm? a pamiętasz rządy pis i straszenie ludzi, strzelanie do ludzi, kary za zdjęcie kaczek w necie, pamiętasz to? W Rosji za tylko obrazę armii idzie się na 10 lat i on doskonale o tym wie.
(2026.02.04)
No i co że pis tak robił. Takie samo szambo jak PO. Nie widzisz tego? Każda z parti stosuje zamordyzm. Cel zawsze jest ten sam - trzymać nas krótko za mordę. Budzimy się! Czas najwyższy!
ihhjg (2026.02.04)
Powrót do komentarzy